Vítáme Vás na stránkách týmu profesionálních dotačních specialistů. Naší devizou je vždy seriózní a otevřený přístup. Chceme tímto již od začátku spolupráce s klientem dokázat, že jednáme korektně a položit tak základ dlouhodobému důvěrnému obchodnímu vztahu. Nabízíme vám vždy profesionální služby v oblasti dotací, administraci veřejných zakázek a financování movitých věcí.​

 

Na trhu působíme od roku 2006. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dotací a financování. Zaměřujeme se  na dotace z operačního programu Životní prostředí, Programu rozvoje venkova, IROP, OP TAK a národních programů z Ministerstva pro místní rozvoj. Financování dopravní a zemědělské techniky a strojů a zařízení formou finančního leasingu, operativního leasingu nebo úvěru vám zajistíme včetně výhodného pojištění. Působíme na celém území celé České republiky. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní nabídku služeb. 

 

Proč spolupracovat s námi? Nabízíme rychlost, zkušenosti, osobní poradenství, přehled o trhu, péči v průběhu trvání udržitelnosti projektu nebo splácení leasingové či úvěrové smlouvy.

 

  

Jsme členem: HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.